O nas

Klub Malutka Nutka powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci. Jest miejscem gdzie nauka jest zabawą poprzez muzykę. W naszych niewielkich grupach dzieci uczą się każdego dnia poznawać świat. Naszym najwyższym celem jest dobro dziecka. Tworzymy miejsce, w którym dziecko czuje się kochane, akceptowane i bezpieczne. W czasie pierwszych trzech lat życia następuje najszybszy rozwój Twojego dziecka. Każdy dzień to nowa okazja do uczenia się i poznawania otaczającego świata. Dlatego w szczególności zwracamy uwagę na indywidualny rozwój każdego Dziecka. Rozwijamy dziecięcą percepcję wzrokową, dotykowa i słuchową. Dążymy do rozwoju motoryki małej i dużej. Rozwijamy umiejętności wyrażania swoich uczuć oraz  empatię.  Pragniemy, aby każdy dzień w Nutce był nie tylko pełen uśmiechu,  ale również bogaty w inspirujące doświadczenia, które wspomagają zdrowy rozwój maluszków.

mail: malutkanutka.kontakt@gmail.com​

Godziny otwarcia: pn-pt 7:00 - 17:00