Zajęcia
Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne: Rozwijające kreatywność uczą cierpliwości, zdolności manualne, ekspresję, plastyczną, są dostosowane do wieku

Zabawy tematyczne

Są jedną z ulubionych form aktywności przez dzieci. Każde małe dziecko uczy się poprzez obserwowanie i naśladownictwo, dzięki którym rozwija swoje umiejętności sensoryczno-motoryczne, językowe, społeczne i poznawcze.

Nutkowe imprezki

Organizujemy imprezki tematyczne np. Bal Karnawałowy, Mikołajki,Bal,Halloween i wiele innych. Im więcej okazji do wspólnej zabawy z dziećmi tym lepiej.

Gordonki

Gordonki mają swoje główne założenia, cele oraz przebieg. Przede wszystkim oparte są na muzyce połączonej z ruchem, przy czym szeroko pojęta muzyka oznacza tu: słuchanie, śpiew, ruch oraz gra na instrumentach.

Zabawy manipulacyjne

To ważny element zabawy w rozwoju dziecka.Mają na celu uczenie  sprawności, wspomagają koordynację ruchową, kształtują i rozwijają wyobraźnię, uczą kreatywnego myślenia. Są to pierwsze puzzle, układanki, różnorodne klocki.

Zajęcia muzyczno – rytmiczne

Zajęcia muzyczno – rytmiczne: Poznawanie piosenek słuchanie muzyki, uwrażliwianie na dźwięki głośno-cicho, elementy tańca, gry i zabawy ruchowe.

Magic English

Magic English: Czyli pierwszy kontakt z językiem angielskim. Zajęcia te poprzez śpiewanie piosenek, rymowanek i wyliczanek pozwalają „osłuchiwać” się z językiem – wspomagają rozwój najmłodszych.

Bajkoterapia

Bajkoterapia polega na czytaniu specjalnie dobranych książek w celach terapeutycznych, edukacyjnych i relaksacyjnych. Dzięki odpowiedniej książce można pokazać dziecku, jak radzić sobie zdanym problemem oraz towarzyszącymi mu emocjami.

Przyroda wokół nas

Przyroda wokół Nas: Poznawanie przyrody ze względu na porę roku, ucząc dzieci szacunku do otaczającego świata.

Kontakt z nami

tel. 691 979590
mail: malutkanutka.kontakt@gmail.com​

Godziny otwarcia: pn-pt 7:00 - 17:00