Klub Malutka Nutka powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci. Jest miejscem gdzie nauka jest zabawą poprzez muzykę.

 

Malutka Nutka to niezwykle przyjazne miejsce dla najmłodszych dzieci. W naszym Klubie każdy dzień ma swój rytm. Jest czas na rozmowę, zabawę, malowanie, śpiewanie, tańczenie, czytanie bajek, jedzenie, odpoczynek, wyjście na spacer, a wszystko to w otoczeniu magii - muzyki.


Muzyka działa na obie półkule mózgowe. Jest silnym bodźcem, który ułatwia dziecku jego rozwój. W Klubie dbamy o to, by prowadzone zajęcia muzyczne stymulowały do rozwoju umiejętności dziecka, jego wyobraźni oraz świadomości o świecie, który go otacza. 

 

W naszej placówce stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego dziecka. Nasze opiekunki znają swoich podopiecznych. Co za tym idzie znają ich potrzeby, zainteresowania, umiejętności, mocne i słabe strony, a także potrafią wyczuć ich problemy i wszelkie troski. 

 

Urodziny dla każdego dziecka to dzień świętowania. Organizujemy zabawy urodzinowe, podczas których wszystkie dzieci biorą czynny udział. Jest poczęstunek dla maluchów oraz pyszny tort. Zabawie towarzyszy dużo bezpiecznego szaleństwa, śmiechu, zajęć, a to wszystko zaakcentowane oczywiście muzyką.

 

Chcemy aby każda minuta w Klubie Malutkiej Nutki była wypełniona zajęciami oraz ciekawymi wydarzeniami okazjonalnymi. Przywiązujemy ogromną wagę do współpracy ze specjalistami i z rodzicami. Uważamy, że wspólną pracą można osiągnąć lepsze rezultaty w wychowywaniu dzieci. Wierzymy, że nasze doświadczenie i kompetencje zdobyte w pracy z dziećmi, wzbudzi państwa zaufanie i zainteresowanie. Dodatkowym i najważniejszym aspektem jest to, że naprawdę kochamy to, co robimy. Przynosi nam to dużo radości i uśmiechu :) 
 

Odwiedź nas:

ul. Kryształowa 41

01-356 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 7:30 - 17:30

Zadzwoń, napisz:

tel. 504 953 825

mai: kontakt@malutka-nutka.edu.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Created with WebWave CMS

GALERIA

INFORMACJE

O NAS

KONTAKT

START

OPŁATY