Żłobek Malutka Nutka jest naszą drugą placówką, która powstała z myślą o dzieciach i dla dzieci. Jest miejscem gdzie nauka jest zabawą poprzez muzykę

 

Malutka Nutka to niezwykle przyjazne miejsce dla najmłodszych dzieci. W naszym żłobku każdy dzień ma swój rytm. Jest czas na rozmowy, zabawy, malowanie, śpiew, taniec, czytanie bajek, jedzenie, odpoczynek, wyjścia na spacer… A wszystko to w otoczeniu magii – muzyki.


Muzyka działa na obie półkule mózgowe. Jest silnym bodźcem, który ułatwia dziecku jego rozwój. W żłobku Malutka Nutka dbamy o to, by prowadzone zajęcia muzyczne stymulowały do rozwoju umiejętności dziecka, jego wyobraźni oraz świadomości o świecie, który go otacza.

 

W naszej placówce stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego dziecka. Nasze opiekunki znają swoich podopiecznych. Co za tym idzie znają ich potrzeby, zainteresowania, umiejętności, mocne i słabe strony, a także potrafią wyczuć ich problemy i wszelkie troski.

 

Urodziny dla każdego dziecka to dzień świętowania. Zorganizujemy maluchowi zabawę urodzinową, podczas której wszystkie dzieci będą brały czynny udział. Zadbamy również o zdrowe przekąski dla maluchów oraz przepyszny tort. Zabawie towarzyszyć będzie dużo bezpiecznego szaleństwa, śmiechu, tańca, zabaw… A wszystko to zaakcentowane oczywiście muzyką.

 

Chcemy, aby każda chwila spędzona w Malutkiej Nutce była wypełniona zajęciami oraz ciekawymi wydarzeniami okazjonalnymi. Przywiązujemy ogromną wagę do współpracy ze specjalistami i rodzicami. Uważamy, że wspólną pracą można osiągnąć lepsze rezultaty w wychowywaniu dzieci. Wierzymy, że nasze duże doświadczenie w pracy z dziećmi i kompetencje zdobywane latami, wzbudzi państwa zaufanie i zainteresowanie.

 

Dodatkowym i najważniejszym aspektem jest to, że naprawdę kochamy to, co robimy. Przynosi nam to dużo radości i uśmiechu :)

Odwiedź nas:

ul. Bohdanowicza 19 /2

02-127 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 7:30 - 17:30

Zadzwoń, napisz:

tel. 691 670 074

mai: kontakt.ochota@malutka-nutka.edu.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Created with WebWave CMS

GALERIA

INFORMACJE

O NAS

KONTAKT

START

OPŁATY